ابزار و قالب وبلاگ :: تم ویوز

((عشق رونالدو)) ، ((عشق فوتبال)) - کاکا: اوضاعم بهتر شده است
تاريخ : سه شنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۱ | 11:52 | نویسنده : shakiba

ستاره 30 ساله رئال مادرید این روزها در حال لذت بردن از فوتبالش است


 کاکا بازی ساز برزیلی دنیای فوتبال در صحبت هایی اعلام کرد که شرایطش در رختکن تیم مادریدی در حال بهبود است

کاکا که یک توپ طلا را هم در ویترین افتخاراتش می بیند در طول سالهای اخیر و پس از پیوستن به رئال مادرید هرگز نتوانست آن کاکای میلان باشد و از سال 2009 به بعد دچار افت چشمگیری شد.

البته او اخیرا به روزهای اوجش بازگشته و خوداو در صحبت هایی از این بابت ابراز رضایت نموده و از همین رو هم لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی برزیل تصمیم گرفته تا او را به تیم ملی برزیل دعوت کند تا در دیدارهای دوستانه مقابل ایتالیا و روسیه او را محک بزند

کاکا در گفتگو با روزنامه های برزیلی گفت:« فکر می کنم که اوضاع برای من بهتر شده است؛ بیش از هر چیزی از نظر باشگاهی. من بیشتر از قبل برای تیمم بازی می کنم. هواداران نشان داده اند که مرا تحسینن می کنند و این انگیزه مضاعفی به من می دهد. الان امیدوارم تا بتوانم از فرصت حضور در اردوی تیم ملی برزیل بهترین بهره را ببرم.»

این ستاره 30 ساله در ادامه خوشحالی اش را از بازگشت به تیم ملی برزیل ابراز کرد و گفت:« مدتها بود که فیل بزرگ را ندیده بودم. فوق العاده است تا دوباره می توانم درکنار او باشم و با او کار کنم. نمی دانم که تا چه زمانی در خدمت تیم ملی خواهم بود ولی امیدوارم که بتوانم تا جام جهانی 2014 با تیم باشم.»

کاکا با انجام 83 بازی ملی باتجربه ترین مهره در اردوی تیم اسکولاری است. او دراین باره گفت:« من حالا یک بازیکن سن و سال دار و باتجربه هستم. باید اعتراف کنم که نمی دانستم که بازیکنی با بیشترین بازی ملی هستم ولی الان خوشحالم که بخشی از تیم های متعدد ملی برزیل بوده ام و حالا هم در فاز جدید تیم ملی به همکاری می پردازم.»


برچسب‌ها: کاکا, اوضاعم بهتر شده است, مصاحبه با کاکا

  • قالب وبلاگ
  • گوف